Mexen Lita, voľne stojaca vaňa 170 x 75 cm, biela, brúsená oceľ prepad, 52121707500-97
Rozmery 58×75×170 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Lita Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1700 mm Šírka: 750 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Brúsená oceľ Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu