









Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 14,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Uterák s ozdobnými velúrovými pruhmi. Šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: tyrkysová, hmotnosť: 500 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571038654 |
| Hustota látky | 500 GSM |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
100×150 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň