





Rozmery 80×160 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rýchloschnúci uterák z mäkkého a savého mikrovlákna je ideálnou voľbou do bazéna alebo posilňovne. Uterák vydrží intenzívne používanie a je lemovaný lemovkou. Šírka: 80 cm, dĺžka: 160 cm, farba: limetková, hmotnosť: 380 GSM, zloženie: 100 % polyester
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Plážové | Ano |
| Motív | Jednofarebný, Zvieratká |
| Farba | Zelená |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 00811693352 |
| Hustota látky | 380 GSM |
| Rozmery | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | Rýchloschnúci |
| Typ | Plážový |
| Výrobca | EUROFIRANY |

30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
Froté, v sadách, jednofarebný
Skladom
80×160 cm, plážový, rýchloschnúci
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
50-70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Bavlnený, kusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
80×160 cm, plážový, rýchloschnúci
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
50×1 cm, bavlnený, kusový
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, plážový, rýchloschnúci
Na odoslanie o 1 deň
80×160 cm, plážový, rýchloschnúci
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, rýchloschnúci, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Na odoslanie o 5 dní
50×100 cm, bavlnený, froté
Skladom
50×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 2 dni
30×30 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, v sadách, jednofarebný
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, v sadách, hĺbka
Na odoslanie o 2 dni
50×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo