




Rozmery 160×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 32,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné obliečky z kolekcie COTTONLOVE sú vyrobené zo 100 % kvalitnej bavlny. Použitá tkanina sa vyznačuje vysokou hustotou a pevnosťou. Jemná a na dotyk mäkká tkanina v kombinácii so zaujímavými rotačnými vzormi zaručuje skvelý komfort počas spánku. Posteľné obliečky sú vyrobené z certifikovaných tkanín. Zloženie: 100 % bavlna. Hmotnosť: 110 g/m2. Zapínanie: zips. Rozmery: 160x200 + 2 ks 70x80 cm. Farby uvedené na obrázkoch sa môžu mierne líšiť od skutočných.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Fialová |
| Motív | Pruhy |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 07761044852 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | Darymex |

Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, jednolôžková
Skladom
Flanelová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, krepová, jednolôžková
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, polyesterová
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo