


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Rubio, nástenná vaňová batéria, čierna-zlatá lesklá, LAV-BVR_710G Nástenná vaňová batéria Rubio v čierno-zlatom prevedení je model vytvorený pre elegantné kúpeľne. Kombinácia dvoch farieb, ktoré architekti najčastejšie vyberajú, vyzerá mimoriadne štýlovo. Jemný charakter batérie je zdôraznený splošteným telom a diagonálnymi dekoráciami modelovanými na šperkových rezoch. Batéria je vybavená pohodlným prepínačom vaňového výtoku a sprchy. Výrobca: Laveo Séria: Rubio Typ: vaňová batéria bez príslušenstva Farba: čierna / zlatá lesklá Montáž: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Ovládanie: páková Priemer keramickej hlavy: 30 mm Rozsah výtoku: 168 mm Celková výška batérie: 109 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: A ≤ 15 l/min Záruka: 8 rokov, *Skontrolujte podrobnosti záruky
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 30 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | A ≤ 15 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výtok | 168 |
| Výška (mm) | 109 |
| Séria | Laveo Rubio |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |

Termostatická, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Skladom
Termostatická, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Skladom
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch

Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Termostatická, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch