Porovnajte ceny od 125,87 € do 194,38 € v 3 e-shopoch:
Deante Arnika, nástenná vaňová batéria, grafitová, DEA-BQA_D10N
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 125,87 € do 194,38 €:
História cien
- 21. 5. 2026 - 167,62 €
- 30. 4. 2026 - 167,62 €
- 12. 4. 2026 - 154,25 €
- 20. 2. 2026 - 138,68 €
- 14. 10. 2025 - 125,87 €
- 8. 7. 2025 - 138,68 €
- 30. 5. 2025 - 148,14 €
- 21. 5. 2026 - 125,87 €
- 30. 4. 2026 - 125,87 €
- 12. 4. 2026 - 125,87 €
- 20. 2. 2026 - 125,87 €
- 14. 10. 2025 - 125,87 €
- 8. 7. 2025 - 125,87 €
- 30. 5. 2025 - 125,87 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Deante Arnika, nástenná vaňová batéria, grafitová, DEA-BQA_D10N Vaňová batéria v sérii Arnika je vyrobená z odolnej mosadze, ktorá zaisťuje dlhú životnosť výrobku. Jeho hlavnou črtou je keramický prepínač funkcií, ktorý umožňuje ľahko prepínať prietok vody medzi výtokom a sprchovou hlavicou. Batéria je vyhotovená v matnej titánovej farbe a dokonale zapadá do moderných aj klasických aranžmánov. Výrobca: Deante Séria: Arnika Typ batérie: vaňová Ovládanie: páková Povrchová úprava: grafitová (titanium) Materiál: mosadz Spôsob montáže: nástenná, rozteč uchytenia: 150 mm Trieda prietoku [l/min]: S - 15.1-19.8 l/min Akustická skupina [dB]: I (x ≤ 20) Typ výtoku: pevný Typ prepínača: mechanický, keramický Veľkosť keramickej hlavy: 35 mm Typ prevzdušňovača: silikónový Veľkosť prevzdušňovača: M24 Celková výška batérie [mm]: 191 Záruka: 7 rokov
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Bronz |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Celková výška batérie [mm] | 206 |
| Trieda prietoku [l/min] | S - 15.1-19.8 l/min |
| Akustická skupina [db] | I (x ≤ 20) |
| Veľkosť keramickej kartuše | 35 mm |
| Typ výtoku | Pevná |
| Rozsah výtoku batérie [mm] | 177 |
| Typ prepínača | Keramický mechanický |
| Typ prevzdušňovača | Silikónový |
| Veľkosť prevzdušňovača | M24 |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Séria | Deante Arnika |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
Podobné produkty

Mexen Royo One Vaňová tlačidlová batéria, čierna-chrómová, 72231-77
Nástenná 150 mm, páková, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Feel bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSFEEL222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Sapho Sapho, ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierná mat/zlato mat, UT010BG
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen KAI termostatická vaňová/sprchová batéria, grafitová, 77900-66
Termostatická, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, ULTRASAN nástenná vaňová batéria, čierná mat/chróm, UT010VBC
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, ULTRASAN nástenná vaňová batéria, čierná mat, UT010VB
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Royo One vaňová batéria, čierna - 72231-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria SAT Project bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSPRO222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Sapho Sapho, ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierná mat/chróm, UT010BC
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, ULTRASAN nástenná vaňová batéria, čierná mat/zlato mat, UT010VBG
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierná mat, UT010B
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, TURSI nástenná vaňová batéria, čierna matná, TI010B
Nástenná 100 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Royo One Vaňová tlačidlová batéria, čierna, 72231-70
Nástenná 150 mm, páková, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Fabia, vaňová batéria, čierna, 746530-70
Nástenná 150 mm, ekologická
Skladom
Vaňová batéria SAT Infinitio bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSINF222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Mexen Royo One vaňová batéria, čierna / zlatá, 72231-75
Ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Cersanit Crea, nástenná sprchová-vaňová batéria, nikel, S951-309
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 150 mm čierna SIKOBSLPRO222TC
Termostatická, nástenná 150 mm
Skladom
Gamma York, nástenná vaňová batéria 150mm, čierna matná, GMA-BYKW-BK
Nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Paffoni Ringo bez sprchového setu 150 mm chróm RIN022CR
Chrómová
Skladom
Mexen Alfa vaňová batéria, čierna - chrómová, 745730-71
Ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lynx, nástenna vaňová batéria, čierna matná, 745930-70
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Axel batéria na vaňu, čierna - 73830-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria SAT B-Way bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSBW222
Nástenná 150 mm, páková, so sprchovacím setom
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Rebris E bez sprchového setu 150 mm matná čierna 72450670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Fusion bez sprchového setu 150 mm matná čierna SATBSFU222CPC
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Fusion bez sprchového setu 150 mm páka beton SATBSFU222BC
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood bez sprchového setu 150 mm čierna SATBSMOOD222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Cersanit Larga, vaňová batéria, čierna matná, S951-376
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Uno vaňová batéria, čierna - 71430-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Uno, nástenná vaňová batéria, čierna matná, 71430-70
Nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Diamond vaňová batéria, čierna, 71530-70
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň



