













Rozmery 88×99×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Rám: Drevotrieska Nohy: Masívne drevo Farba Biela Dub Jackson Hickory Rozmery Šírka: 98,9 cm Hĺbka: 40,2 cm Výška: 88,1 cm Výška nôh: 20 cm Prevedenie 2 x posuvné dvere 2 x zásuvka Nechajte sa inšpirovať Nábytok Pre deti
| Šírka: | 99 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Typ | Jednodielne |
| Farba | Biela |
| Dekor dreva | Dub |
| Úložný priestor | So zásuvkami, S poličkami |
| Nožičky | S nožičkami |
| Povrch | Matný |
| Zatváranie | S posuvnými dverami |
| Rozmery komody | 98,9 x 40,2 x 88,1 cm |
| Hmotnosť | 51 kg |

180×90×40 cm, matný, v dekore borovica
SkladomDoprava zadarmo
90×90×35 cm, v rustikálnom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matný, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
75×110×33 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
80×70×30 cm, v dekore dub, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×100×35 cm, v rustikálnom štýle, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo