







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ste fanúšikom klasiky? Moderné, originálne formy a surové materiály vás nijako zvlášť neoslovujú? Ak áno, kolekcia BERG je niečo, čo by vás malo zaujať. Vďaka veľmi jednoduchým tvarom a prírodnému, teplému odtieňu dreva sú tieto lampy mimoriadne štýlové. Skvele sa hodia do klasických, rustikálnych interiérov, ako aj do škandinávskych interiérov, kde dodajú priestoru trochu tepla a útulného charakteru. Kolekcia zahŕňa nástenné a stropné svietidlá dostupné v niekoľkých variantoch: s 2, 3, 4 a 6 svetelnými bodmi. Vďaka tomu krásne osvetlia malú predsieň aj väčší priestor obývačky, kuchyne alebo spálne.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny, Škandinávsky |
| Hlavný materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Dĺžka svietidla | 80 cm |
| Výška svietidla | 20 cm |
| Šírka svietidla | 5 cm |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Plu kód | 03282721791 |
| Materiál | Drevo |
| Hmotnosť | 1,73 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kolekcia | Berg |
| Kompatibilné žiarovky | GU10 |
| Výkon | 40 W |
| Počet zdrojov svetla | 4 |
| Tvar svietidla | Valec, Hranatý |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, do zásuvky

Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, inteligentné
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo