Porovnajte ceny od 84,31 € do 105,58 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, čierna matná, LAV-BAP_731P
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 84,31 € do 105,58 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 10,64 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 5. 2026 - 94,95 €
- 24. 4. 2026 - 94,95 €
- 11. 4. 2026 - 93,49 €
- 28. 5. 2026 - 84,31 €
- 24. 4. 2026 - 84,31 €
- 11. 4. 2026 - 84,31 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, čierna matná, LAV-BAP_731P Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: bidetová batéria pod omietku Farba: čierna matná Ovládanie: jednopáková batéria Montáž: pod omietku Keramická hlava s priemerom 25 mm Počet prúdov ručnej hlavice: 1 Druhy prúdu: dážď Rozmer ručnej hlavice: 131x37 mm Sprchová hadica so systémom proti skrúteniu: áno Dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: S ≤ 9 l/min Nízka spotreba vody: Áno Materiál: oceľ, mosadz Záruka: 8 rokov, Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Druh | Podomietková |
| So spŕškou | Ano |
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Pod omietku |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Anti-calc systém | Áno |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 131x27 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Typ | Vrátane batérie, Batérie - podomietkové bidetové batérie |
| Materiál | Oceľ, Mosadz, Oceľ, Mosadz |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Montáž | Pod omietku |
| Séria | Laveo Pola |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Bidetová batéria SAT vrátane podomietkového telesa chróm SATBSPBKT
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Bidetová batéria Paffoni vrátane podomietkového telesa chróm ZDUP110CR
Chrómová, páková
Skladom
