Porovnajte ceny od 70,14 € do 88,42 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, chrómová, LAV-BAP_031P
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 70,14 € do 88,42 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 11,78 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 11. 5. 2026 - 81,92 €
- 11. 4. 2026 - 81,92 €
- 11. 5. 2026 - 70,14 €
- 11. 4. 2026 - 70,14 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, chrómová, LAV-BAP_031P Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: bidetová batéria pod omietku Farba: chrómová Ovládanie: jednopáková batéria Montáž: pod omietku Keramická hlava s priemerom 25 mm Počet prúdov ručnej hlavice: 1 Druhy prúdu: dážď Rozmer ručnej hlavice: 131x37 mm Sprchová hadica so systémom proti skrúteniu: áno Dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: S ≤ 9 l/min Nízka spotreba vody: Áno Materiál: oceľ, mosadz Záruka: 8 rokov, Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Spôsob inštalácie | Pod omietku |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 131x27 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Typ | Vrátane batérie |
| Materiál | Oceľ, Mosadz, Oceľ, Mosadz |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Montáž | Pod omietku |
| Séria | Laveo Pola |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Podobné produkty

Deante Alpinia, podomietková bidetová batéria, chrómová, BGA_034M
Chrómová, páková, nástenná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aqualine Aqualine, DAPHNE podomietková batéria s bidetovou spŕškou, DH841-01
Páková, nástenná, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, ružové zlato, LAV-BAP_831P
Bronzová, páková, podomietková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, SPY podomietková batéria s bidetovou spŕškou, zlatá lesklá, PY13/17
Nástenná, so spŕškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Deante Arnika, podomietková bidetová batéria, chrómová, BQA_034M
Páková, nástenná, so spŕškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rea Lungo Loop Diamond, podomietková bidetová batéria, chrómová, REA-B8970
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mereo Mereo, Podomietková batéria s bidetovou sprchou, Viana, MER-CBE60105BS
Chrómová, podomietková, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Mereo Mereo, Podomietková batéria s bidetovou sprchou, Sonáta, MER-CB60105BS
Chrómová, podomietková, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Novaservis Titania Fresh bidetová batéria vrátane podomietkového telesa chróm 96211,0 96211.0
Chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Invena Invena, podomietková bidetová batéria, chrómová lesklá, BP-00-B01-L
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Mereo Mereo, Podomietková batéria s bidetovou sprchou, Eve, MER-CBV60105BS
Chrómová, páková, podomietková
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Invena, podomietková bidetová batéria, zlatá lesklá, INV-BP-K0-B09-L
Nástenná, so spŕškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, SPY podomietková batéria s bidetovou spŕškou, chróm, PY13
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Novaservis Metalia 57 bidetová batéria vrátane podomietkového telesa chróm 57211,0 57211.0
Chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, zlatá lesklá, LAV-BAP_G31P
Bronzová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bruckner Bruckner, SIEGER podomietková batéria s bidetovou spŕškou, guľatá, chrómová, 914.007.1
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Logis bidetová batéria s bidetovú spŕškou chróm 71290000
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Cersanit City, bidetová batéria, chrómová, S951-350
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Ferro Algeo Square, bidetová batéria s odpadovou súpravou, chrómová, 82011,0
Chrómová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Invena, podomietková bidetová batéria, zlatá lesklá, BP-00-B09-L
Páková, nástenná, so spŕškou
Skladom
Laveo Pola, podomietková bidetová batéria, zlatá matná, LAV-BAP_G3PB
Bronzová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, VERSI stojanková bidetová batéria, čierna mat, RV003/15
Stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, Podomietkový bidetový ventil s regulátorom teploty a bidetovou sprškou, chróm, JS121-01
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Bruckner Bruckner, TEMPOR samozatvárací nástenný ventil s bidetovou sprchou, chróm, 937.040.1
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Mereo Mereo, Umývadlová stojanková batéria Sonáta s bidetovou sprchou, MER-CB10105N
Páková, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, LATUS podomietková batéria s bidetovou spŕškou Latus, hranatá, 1102-40-01
Nástenná, so spŕškou
Na odoslanie o 2 týždne
Hansgrohe Focus E2, Súprava pákovej batérie 70 s bidetovou spŕškou a sprchovou hadicou, chrómová, HAN-31926000
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Invena, podomietková bidetová batéria, čierna matná, BP-00-B04-L
Páková, nástenná, so spŕškou
Skladom
Sapho Sapho, RHAPSODY podomietková batéria s bidetovou spŕškou, guľatá, chrómová, 1209-07
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Na odoslanie o 1 týždeň
Aqualine Aqualine, Nástenná bidetová batéria so Stop spŕškou a poličkou, grafitová, TJ042GM
Nástenná, so spŕškou
Skladom
Novaservis Metalia 58, podomietková bidetová batéria, chrómová, 58211,0
Chrómová, nástenná, podomietková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Novaservis Metalia 54 bidetová batéria vrátane podomietkového telesa chróm 54211,0 54211.0
Chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
