








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoratívny reťazec vhodný na osvetlenie záhrady alebo pergoly.Reťazce je možné navzájom spájať pomocou koncových zástrčiek – pri spojení je potrebné spojiť vidlicu so zásuvkou a zaistiť maticou.Možnosť sériového zapojenia reťazcov až do maximálneho výkonu 2300 W.Dĺžka: 10 m.Vzdialenosť medzi žiarovkami: 100 cm.
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Druh | Svetelné reťaze |
| Farba | Čierna |
| Typ | Vonkajšia reťaz |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | E |
| Max. príkon zdroja | 1,3 W |
| Počet žiaroviek | 10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | E27 |
| Series | MIMOSA Kobi, GIRLANDA + BULBS, TOP GIRLANDS |
| Výrobca | Kobi |
Používateľské recenzie
Super dizajn dá sa napojiť páči sa mi to
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 12V
Skladom
Plastové, solárne, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, priemer
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevené, stojace
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Drevené, stojace
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, nástenné, priemer
Skladom
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo