Porovnajte ceny od 59,99 € do 82,76 € v 3 e-shopoch:
Laveo Pola, nástenná sprchová batéria, ružové zlato, LAV-BAP_840D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 59,99 € do 82,76 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 73,18 €
- 24. 5. 2026 - 77,46 €
- 14. 5. 2026 - 73,18 €
- 31. 3. 2026 - 79,78 €
- 13. 4. 2025 - 79,85 €
- 26. 5. 2026 - 59,99 €
- 24. 5. 2026 - 72,81 €
- 14. 5. 2026 - 59,99 €
- 31. 3. 2026 - 76,8 €
- 13. 4. 2025 - 76,93 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, nástenná sprchová batéria, ružové zlato, LAV-BAP_840D Výrobca: Laveo Séria: Pola Povrchová úprava: Ružové zlato Typ batérie: Sprchová Spôsob montáže: Nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Typ ovládania batérie: Jedna páka Priemer hlavy: 30 mm Typ hlavy: Keramická Celková výška batérie: 122 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: S ≤ 19.8 l/min Záruka: 8 rokov *Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Priemer hlavy | 30 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | S ≤ 19,8 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 122 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Výtok | 137 |
| Séria | Laveo Pola |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Sprchová batéria Hansgrohe Vivenis bez sprchového setu 150 mm chróm 75620000
Chrómová, páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe DuoTurn S sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 75418140
Podomietková, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
