Porovnajte ceny od 92,63 € do 99,63 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, nástenná vaňová batéria, ružové zlato, LAV-BAP_810D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 92,63 € do 99,63 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 92,63 €
- 20. 2. 2026 - 92,63 €
- 28. 5. 2026 - 92,63 €
- 20. 2. 2026 - 92,63 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, nástenná vaňová batéria, ružové zlato, LAV-BAP_810D Výrobca: Laveo Séria: Pola Povrchová úprava: Ružové zlato Typ batérie: Vaňová Spôsob montáže: Nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Typ ovládania batérie: Jedna páka Priemer hlavy: 30 mm Typ hlavy: Keramická Rozsah výtoku: 179 mm Celková výška batérie: 113 mm Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: A ≤ 15 l/min Záruka: 8 rokov *Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Ružová |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 30 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | A ≤ 15 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 113 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Laveo Pola |
| Výtok | 179 |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková, šírka
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm chróm 71740000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, bronzová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, zlatá - 75033-50
Podlahová, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom 150 mm čierna VTE454.5/1CMAT
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

