Odporúčame
FLANELOVÉ PRESTIERADLO 160X200 CM SVETLOBÉŽOVÉ
Rozmery 160×200 cm
18,3 €
História cien
- 28. 4. 2026 - 18,3 €
- 9. 4. 2026 - 18,3 €
- 21. 2. 2026 - 15,8 €
- 10. 2. 2026 - 15,6 €
- 21. 1. 2026 - 17,8 €
- 7. 12. 2025 - 18,3 €
- 4. 12. 2025 - 18,6 €
- 3. 12. 2025 - 18,2 €
- 26. 11. 2025 - 17,9 €
- 22. 11. 2025 - 17,7 €
- 17. 11. 2025 - 17,6 €
- 7. 8. 2025 - 17,4 €
- 30. 7. 2025 - 15,6 €
- 16. 7. 2024 - 13 €
- 10. 7. 2024 - 13,1 €
- 5. 7. 2024 - 13 €
- 3. 7. 2024 - 12,9 €
- 3. 7. 2024 - 12,8 €
- 2. 7. 2024 - 13,4 €
- 26. 6. 2024 - 13,5 €
- 25. 6. 2024 - 13,6 €
- 24. 6. 2024 - 13,5 €
- 22. 6. 2024 - 13,4 €
- 21. 6. 2024 - 13,5 €
- 11. 6. 2024 - 13,4 €
Popis produktu
Flanelové prestieradlá bez gumy boli vyrobené z certifikovaných tkanín. Zloženie: 100% bavlna. Hmotnosť: 160 GSM. Rozmer: 160x200 cm. Farby na fotografiách výrobku sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Flanel |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988496112 |
| Hustota látky | 160 GSM |
| Rozmery | 160 x 200 cm |
| Vlastnosti | Bez gumy |
| Výrobca | Darymex |
































