Porovnajte ceny od 141,54 € do 173,3 € v 2 e-shopoch:
Laveo Celia, 1,5-komorový granitový drez 650x440x195 mm, čierna, LAV-SBC_730T
Rozmery 44×170 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 141,54 € do 173,3 €:
Popis produktu
Laveo Celia, 1,5-komorový granitový drez 650x440x195 mm, čierna, LAV-SBC_730T Výrobca: Laveo Séria: Celia Typ: 1,5-komorový granitový drez Farba: čierna škvrnitá Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 650 mm Šírka: 440 mm Výška: 195 mm Hĺbka veľkej komory: 170 mm / hĺbka menšej komory: 130 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 70 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje automatický priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Vyvŕtané otvory z výroby: Áno (2), 1 x pre kuchynskú batériu a 1 x ovládanie automatickej zátky odpadu Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
Parametre
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
|---|---|
| Batéria | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Čierna |
| Model | Obdĺžnikový, 1,5-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 700 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Automatická |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Materiál | Granit |
| Výška (mm) | 195 |
| Hĺbka (mm) | 130, 170 |
| Šírka (mm) | 440 |
| Dĺžka (mm) | 650 |
| Počet komôr | 1.5 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Celia |
Odporúčame

Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK5545BGMU
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
Drez SAT biela SETSATSINK7
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845NU
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Franke SID 610 drez čierna 114.0264.011 SID610C
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT biela SATSINKGQQ100W
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE102B
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQK103B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
