Porovnajte ceny od 190,53 € do 206,6 € v 2 e-shopoch:
Laveo Grenada, 1-komorový granitový drez 780x480x204 mm, čierna, LAV-SBG_711T
Rozmery 48×190 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 190,53 € do 206,6 €:
Popis produktu
Laveo Grenada, 1-komorový granitový drez 780x480x204 mm, čierna, LAV-SBG_711T Výrobca: Laveo Séria: Grenada Typ: 1-komorový granitový drez Farba: čierna škvrnitá Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 780 mm Šírka: 480 mm Výška: 204 mm Hĺbka komory: 190 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 50 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje automatický priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Vyvŕtané otvory z výroby: Áno (2), 1 x pre kuchynskú batériu a 1 x ovládanie automatickej zátky odpadu (tlačidlový systém otvárania/zatvárania) Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
Parametre
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly, Obdĺžnikový |
| Batéria | Ano |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Čierna |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 500 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Štandardná/dlhá odkvapová doska |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Ovládaná tlačidlom |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Materiál | Granit |
| Dĺžka (mm) | 780 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Šírka (mm) | 480 |
| Počet komôr | 1 |
| Výška (mm) | 204 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Grenada |
Odporúčame

Drez SAT biela SETSATSINK7
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845NU
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT biela SATSINKGQQ100W
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Franke BFG 611-62 drez pieskový melír 114.0285.108 BFG611-62PM
S batériou, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK5545BGMU
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
Franke SID 610 drez čierna 114.0264.011 SID610C
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQK103B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE102B
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
