


Rozmery 140×240 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Umývateľný obrus 140x240 cm Indiana – douceur d'intérieur
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 240 cm |
| Metráž | Kusové |
|---|---|
| Sortiment | Obrusy |
| Farba | Modrá |
| Funkcia | Umývateľné |
| Zloženie a druh materiálu | PVC/polyester |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 1.18 kg |
| Dĺžka | 240 cm |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Nežehliť/utierajte vlhkou handričkou |
| Špecifikácia materiálu | 100% PVC/100% polyester |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |

Oválny, bavlnený, z polyesteru
Skladom
Okrúhly, bavlnený, z polyesteru
Skladom
Bavlnený, štvorcový, z polyesteru
Skladom
Okrúhly, s teflónovou úpravou, z polyesteru
Skladom
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, bavlnený, z polyesteru
Skladom
Oválny, s teflónovou úpravou, z polyesteru
Skladom
Okrúhly, bavlnený, kusový
Skladom
Okrúhly, bavlnený, kusový
Skladom
40×1 cm, kusový, obdĺžnikový
Skladom
Behúne, kusový, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
4×5 cm, kusový, klasický
Na odoslanie o 6 dní
Behúne, kusový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Behúne, kusový, obdĺžnikový

Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
40×130 cm, behúne, kusový
Skladom
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Z polyesteru, kusový, klasický
Skladom
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 5 dní
140×120 cm, umývateľný, z PVC
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, obdĺžnikový, klasický
Skladom
130×1 cm, okrúhly, kusový
Skladom
Okrúhly, s teflónovou úpravou, z polyesteru
Skladom
Behúne, okrúhly, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Kovová
Skladom
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšáky, textilná
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom