

Rozmery 50×190 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Monchichi, 1-komorový granitový drez 390x500x205 mm, béžová, LAV-SBO_410Y Jednokomorový granitový drez Monchichi je dokonalým riešením pre malé byty alebo kuchynky. Napriek malým rozmerom (50x39 cm) je drez vybavený 19 cm hlbokou misou, ktorá zaisťuje pohodlné umývanie. Dodáva sa aj so sifónom šetriacim priestor a manuálnym sifónom. Možnosť otočenia o 90º umožňuje umiestniť model na najvhodnejšie miesto s prístupom ku drezovej batérii sprava aj zľava. Kompaktná veľkosť modelu umožní inštaláciu do 40 cm skrinky. Kvalitná žula robí drez odolný voči zafarbeniu, poškriabaniu, teplotným šokom, a preto je naň 10-ročná záruka. Drez je tiež vybavený pripojením na umývačku riadu a továrensky predvŕtanými otvormi pre batériu, ktoré umožňujú rozhodnúť, kde má byť kuchynská batéria umiestnená. Výrobca: Laveo Séria: Monchichi Typ: 1-komorový granitový drez bez odkvapkávača Farba: béžová Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 390 mm Šírka: 500 mm Výška: 205 mm Hĺbka komory: 190 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 40 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje manuálny priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Kuchynský drez má 3 predvŕtané otvory, pripravené na samovybíjanie (možnosť osadenia batérie, dávkovača saponátu, automatického ovládania odtokovej zátky) Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
|---|---|
| Batéria | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Sivá |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 400 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Nie |
| Reverzibilné | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Materiál | Granit |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 205 |
| Dĺžka (mm) | 390 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Počet komôr | 1 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Monchichi |

Klasický, vstavaný
Skladom
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom

S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň