Ecolite WPCB2-18W/HF/BI - LED Panel so senzorom LEXA LED/6/12/18W/230V
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Univerzálne moderné svietidlo. Vhodné iba do vnútorných priestorov (IP20). 2 spôsoby montáže: stropné (prisadené) alebo podhľadové (vsadené). Obsahuje vysokofrekvenčný pohybový senzor (možnosť vypnutia na zadnej strane svietidla). Možnosť manuálneho prepínania medzi 3 teplotami chromatickosti (3000K, 4000K a 6000K). Výkon svietidla je možné nastaviť pomocou prepínača priamo na tele svietidla - konkrétne 6W, 12W alebo 18W. Pre rýchle zapojenie káblov bez skrutkovania je pripravená zabudovaná svorkovnica. Detekčný uhol: 360°. Dosah senzora: 3 - 6 m. Doba svietenia: 30 - 60 s. Odporúčaná inštalačná výška: 2,5 m.
Parametre
FarbaBiela
Počet kusov v balení1
MiestoSpálňa/Obývačka/Pracovňa
FunkcieStmievateľné krokovo/LED technológia/So senzorom
Záručná doba36 mesiacov
Montážný otvor180 mm
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja6 W/12 W/18 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti4000 K/6000 K/3000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok1880 lm
TypPodhľadové svietidlo
Ekvivalent klasickej žiarovky130 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja6 W/12 W/18 W
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
Hĺbka zapustenia70 mm
Spôsob montážePrisadené/Vsadené
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla18 W