LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/36W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Odporúčané ponuky
Zobraziť históriu cenyHistória cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
| Umiestnenie svetla | Stropné |
|---|---|
| Krytie ip44 a vyššie | Ano |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 265 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 3820 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |