Porovnajte ceny od 69 € do 84 € v 2 e-shopoch:
Tempo Kondela Skrinka so zrkadlom, biela, MASON WH14
Rozmery 60×17 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 69 € do 84 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 7,5 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 12. 5. 2026 - 76,5 €
- 24. 4. 2026 - 74,78 €
- 12. 5. 2026 - 69 €
- 24. 4. 2026 - 65,55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Skrinka so zrkadlom WH14 MASON Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 60x17x65 cm Dodávaná v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
Parametre
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Zrkadlové |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Výška v cm: | 65 |
| Šírka v cm: | 60 |
| Hĺbka v cm: | 17 |
| Hmotnosť | 130 kg |
| Objem balenia: | 0.0341 |
| Modelová rada | MASON |
| Typ nábytku | Kúpeľňový nábytok |
| Výrobca | Tempo Kondela |
Odporúčame

Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL I bílá lesk
Zrkadlová, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlová skrinka Naturel 120x72 cm lamino šedostrieborná GALCA1120
72×120×14 cm, zrkadlová, závesná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedá plastová vysoká kúpeľňová skrinka 33x79 cm Rattan – Curver
79×32×37 cm, matná, vysoká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka nad práčku Fin biela lesk
Zrkadlová, v modernom štýle, nad práčku
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka nad práčku POLA MULTI biela
Zrkadlová, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan na práčku a sušičku POLA biely
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka Naturel Stilla 30x90x22 cm biela STILLAC03002
Matná, z lamina
Skladom
Kúpeľňová skrinka Naturel Stilla 30x60x45 cm biela STILLAA03001
Lesklá, z lamina
Skladom
Kúpeľňová skrinka Naturel Stilla 30x90x45 cm biela STILLAC03001
Lesklá, z lamina
Skladom
Zrkadlová skrinka Naturel Stilla + LED 60x60 cm biela STILLAE06017
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Zrkadlová skrinka s osvetlením SAT 60x60 cm kov SATZGALED60BI
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Keramia Pro kúpeľňová skrinka vysoká 50x192x33,3 cm biela PROV50K
Lesklá, s nožičkami, vysoká
Skladom
Zrkadlová skrinka s osvetlením SAT 50x71 cm čierna SATZGALED5071CE
Zrkadlová, závesná, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka s košom na bielizeň NEL II biela lesklá
Zrkadlová, lesklá, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka s košom Houseland Nelly matná biela
Zrkadlová, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL I bílá mat
Zrkadlová, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka Naturel Stilla 30x60x22 cm biela STILLAA03002
Lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka kúpeľňová skrinka SAT Delano kúpeľňová skrinka mat DELANOV35DD
125×34×36 cm, závesná, matná
Skladom


