









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ochranný obal na závesné hojdacie kreslo E-NBF110 je ideálnym doplnkom pre váš záhradný nábytok. Tento produkt je vyrobený z kvalitného polyesteru, ktorý je odolný voči poškodeniu a poskytuje vynikajúcu ochranu proti slnečnému žiareniu UV30+. Jeho svetlosivá farba dodáva eleganciu a štýl do každej záhrady. Obal sa ľahko udržiava, stačí ho utierať navlhko. Je dostupný v jednom farebnom prevedení - svetlosivej farbe, ktorá sa hodí ku každému exteriéru. Montáž je jednoduchá a rýchla, takže obal môžete bez problémov nasadiť alebo sundat podľa potreby. Vlastnosti produktu Materiál: Polyester Farba: Svetlosivá Rozmery: Šírka 120 cm, Hĺbka 120 cm, Výška 195 cm Váha s obalom: 0.6 kg Značka: NABBI Tento ochranný obal na hojdacie kreslo je určený na celoročné použitie. Môže byť použitý v záhrade, na terase alebo balkóne. Dodáva sa zmontovaný, takže ho môžete ihneď použiť. Navyše, obal je vybavený praktickou taškou na uskladnenie, ktorá umožňuje jednoduché a pohodlné skladovanie. Typové označenie E-NBF110 zaručuje kvalitu a spoľahlivosť produktu. Ochranný obal na závesné hojdacie kreslo E-NBF110 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný a estetický doplnok do svojej záhrady.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Výška: | 195 cm |
| Umiestnenie | Na kreslá, Na hojdačky |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom interná | 0.6 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0035 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | E-NBF110 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Svetlosivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Polyester |
| Druh látky | Polyester |
| Výhody produktu | Praktická taška na uskladnenie |
| Doplňujúce informácie | Ochrana proti slnečnému žiareniu UV30+ |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Ľahký a svetlý.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za vašu milú recenziu. Veľmi nás teší, že ste s tovarom aj s našimi službami spokojná. Snažíme sa vždy dbať na kvalitu produktov aj rýchle a spoľahlivé doručenie. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou do ďalšej práce. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup! S pozdravom,Nabbi
Pekná, silná, zapnutie na zips, ľahko sa používalo, ďakujem
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

200×230×230 cm, na kreslá, polyesterový
Na odoslanie o 1 týždeň

90×210×180 cm, na sety, priemer
Skladom
120×60 cm
Skladom
Polyesterový
Skladom
Na kreslá, polyesterový, na slnečníky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na kreslá, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
40×200×80 cm, na lehátka, priemer
Skladom
Polyesterový, na slnečníky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Na kreslá
Skladom
Na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Polyesterový
Na odoslanie o 1 deň
Polyesterový
Skladom
Polyesterový, na slnečníky
SkladomDoprava zadarmo
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Na kreslá, polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Polyesterový, na grily
Skladom
Na lehátka, polyesterový, na hojdačky

Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Polyesterový, na slnečníky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
195×43 cm, polyesterový, na slnečníky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Na lavičky, polyesterový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
22×35×12 cm, polyesterový, na slnečníky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyesterový, na grily
Skladom

Na sety, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
Polyesterový
SkladomDoprava zadarmo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom