Odporúčame
Plastový vyvýšený záhon IBWR - hnedá
Rozmery 25×149×75 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Pekný dizajn (20%)
- Jednoduchá/ľahká montáž (20%)
- Chýbajúce alebo málo šponovacích lánok/tyčiek (20%)
- Poškodené alebo zlomené časti pri doručení (13%)
História cien
- 1. 4. 2026 - 58 €
- 9. 1. 2025 - 58 €
- 8. 1. 2025 - 57,5 €
- 29. 10. 2024 - 51 €
- 18. 7. 2024 - 36 €
- 15. 6. 2024 - 41 €
- 4. 4. 2024 - 51 €
- 15. 1. 2024 - 53 €
Popis produktu
Plastový vyvýšený záhon IBWR od značky "nabbi" je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov záhradkárstva. Tento moderný a praktický produkt je určený na pestovanie a starostlivosť o rastliny priamo vo vašej záhrade. Vlastnosti a využitie Záhon je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu. Jeho hranatý tvar a rovné línie mu dodávajú moderný vzhľad. Hlavnou farebnou dostupnosťou je tmavohnedá, čo umožňuje jeho ľahkú kombináciu s ostatnými prvkami v záhrade. Záhon sa dodáva v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje. Údržba a rozmery Údržba tohto vyvýšeného záhonu je veľmi jednoduchá - stačí ho utierať navlhko. Jeho rozmery sú 149,2 cm na šírku, 75,6 cm na hĺbku a 25 cm na výšku. Čistá váha výrobca tohto záhonu je 5,4 kg. Možnosti použitia Tento plastový vyvýšený záhon je ideálny pre letnú sezónu. Môžete v ňom pestovať rôzne druhy kvetín, bylín alebo zeleniny. Je to skvelý doplnok do každej záhrady a umožňuje efektívne využitie priestoru. Vďaka svojej kvalite a praktickosti sa tento produkt radí medzi top produkty v kategórii Dom a záhrada, Pestovanie a starostlivosť o rastliny, Kvetináče a truhlíky, Vyvýšené záhony . Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si krásnu a účelnú záhradu s týmto plastovým vyvýšeným záhonom od "nabbi"!
Rozmery
| Šírka: | 149 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 25 cm |
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.028 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 5.4 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IBWR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Plast |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Pekný dizajn (20%)
- Jednoduchá/ľahká montáž (20%)
- Vysoká spokojnosť/objednávka ďalších (20%)
- Chýbajúce alebo málo šponovacích lánok/tyčiek (20%)
- Poškodené alebo zlomené časti pri doručení (13%)
Používateľské recenzie
Pekný dizajn.
Chýbala jedna plastová tyčka na spojenie,našli sme doma niečo podobné tak sme použili
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Regál Penola A - biela
164×66×25 cm, matný, rovný
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Manželská posteľ s roštom Mateo LB-160 160x200 cm - sosna Andersen / dub april
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom









