Odporúčame
Nie je skladom
Wc stojaci Grohe Euro Ceramic alpská biela 3933900H
Rozmery 39×37×54 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 177 €
- 10. 7. 2024 - 177 €
- 10. 7. 2024 - 230,04 €
- 9. 7. 2024 - 214 €
- 26. 3. 2024 - 175 €
- 18. 2. 2024 - 214 €
- 17. 2. 2024 - 243 €
- 14. 2. 2024 - 216 €
- 15. 1. 2024 - 214 €
Rozmery
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 54 cm |
| Výška: | 39 cm |
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Typ | Stojaci |
| Séria | Euro Ceramic |
| Druh výrobku | WC |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Bez dosky |
| Hmotnosť / balenia | 37,90 kg / |
| Výrobca | Grohe |
Najlepšie produkty od Siko.sk

10,79 €
Držiak toaletného papiera SAT Mood čierna SATDMOOD26MC
Skladom
20,66 €
Hansgrohe Crometta sprchová hlavica biela/chróm 26336400
Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25,76 €
Hansgrohe Isiflex sprchová hadica so zámkom proti pretočeniu chróm 28276000
Kovová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
26,64 €
Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT biela SATDDAVB
Bezdotykový, stojaci
Skladom
18,79 €
WC kefa SAT čierna SATDSTETKAKMC
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9,59 €
Wc kefa SAT Feel čierna SATDFEEL37CE
Keramická
Skladom
65,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
29,59 €
Dávkovač mydla SAT čierna SATDDAVZMC
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
7,19 €
Háčik SAT čierna HACEKNALEP1KMC
Samolepiaci, nástenný
Skladom
55,6 €
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
27,99 €
Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
Rovná
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT čierna SATDDAVC
Bezdotykový, stojaci
Skladom
12,8 €
Sprchová hadica SAT so zámkom proti pretočeniu chróm SATHADICEF
Kovová
Skladom
30,74 €
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
41,99 €
WC doska Glacera duroplast biela EASY2233
S pomalým sklápaním
Skladom
9,21 €
Ceramia S-Line sprchová hadica chróm SL085
Kovová
Skladom
6,79 €
Háčik SAT nehrdzavejúca oceľ HACEKNALEP1K
Samolepiaci, nástenný, priemer
Skladom





























