









Rozmery 100×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec s príjemným odtieňom vyrobený z kvalitných materiálov. Ak sa rozhodnete pre jeho kúpu rozhodne neoľutujete. ▪ Výška vlasu: 11 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 1,56 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Carousel |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 100x200 cm |
| Dĺžka | 200 cm |

100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
80×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
70×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
200×250 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×165 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní