5,0(3 hodnotenia)
Odporúčané ponuky
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Tord, sprchová súprava s termostatickou batériou Cube s horným uchytením, čierna matná, 77250200-70 Popis produktu: Materiál stĺpu: Plast, ABS Povrchová úprava stĺpu: Čierna Výška stĺpu: 950 mm Šírka stĺpika: 22 mm Vzdialenosť od steny: 380 mm Posuvný držiak na ručnú sprchovú hlavicu Nastaviteľné montážne konzoly Materiál dažďovej sprchy: Plast Povrchová úprava dažďovej sprchy: čierna Veľkosť dažďovej sprchy: 200 mm Materiál ručnej sprchovej hlavice: Plast Povrchová úprava ručnej sprchovej hlavice: čierna Počet funkcií ručnej sprchovej hlavice: 1 Pripojenie: G 1/2" Výška ručnej sprchovej hlavice: 225 mm Šírka hlavice: 105 mm Materiál hadice: Kryt z nehrdzavejúcej ocele Povrchová úprava hadice: Čierna Dĺžka hadice: 150 cm Pripojenie: 1/2" Mosadzné hroty Pružný materiál odolný voči rozťahovaniu a ohýbaniu Materiál batérie: Mosadzné telo Hlavica: termostatická Sprchová prípojka: G 3/4" (hore) a G 1/2" (dole) Zámok na teplú vodu 38°C Čierna farba