Mexen Carl sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Lynx, čierna matná, 745940240-70
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Carl sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Lynx, čierna matná, 745940240-70 Výrobca: Mexen Séria: Lynx Typ: sprchová sada Sprchová batéria Mexen Lynx - 745940-70 Materiál: mosadz Hlavica: keramická Povrchová úprava: čierna matná Šírka: 182 mm Rozteč uchytenia: 150 (+/-20) mm Montáž: nástenná Sprchový stĺp Mexen Carl - 78240-70 Materiál stĺpu: nehrdzavejúca oceľ, ABS Povrchová úprava stĺpu: čierna matná Výška: 950 mm Šírka stĺpu: 22 mm Vzdialenosť od steny: 380 mm Posuvný držiak ručnej sprchovej hlavice Nastaviteľné montážne konzoly Materiál dažďovej sprchovej hlavice: plast Povrchová úprava sprchovej hlavice: čierna matná Veľkosť sprchovej hlavice: ø220 mm Materiál ručnej sprchovej hlavice: plast Povrchová úprava ručnej sprchovej hlavice: čierna matná Počet funkcií: 3 Pripojenie: G 1/2" Výška ručnej sprchovej hlavice: 240 mm Šírka hlavice: ø105 mm Materiál hadice: plášť z nehrdzavejúcej ocele Povrchová úprava sprchovej hadice: čierna Dĺžka hadice: 150 cm Pripojenie: 1/2" Mosadzné hroty Elastický materiál odolný voči rozťahovaniu a ohýbaniu