Porovnajte ceny od 94,03 € do 101,38 € v 2 e-shopoch:
Deante Silia, nástenná polička 436x124x89 mm, zlatá matná, DEA-ADI_R511
Rozmery 9×44×12 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 94,03 € do 101,38 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 97,71 €
- 12. 4. 2026 - 97,71 €
- 26. 5. 2026 - 94,03 €
- 12. 4. 2026 - 94,03 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Deante Silia, nástenná polička 436x124x89 mm, zlatá matná, DEA-ADI_R511 Nástenná polica Silia je základným prvkom každej kúpeľne, ktorá kombinuje funkčnosť s eleganciou. Robustná konštrukcia z odolnej mosadze zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj spoľahlivosť pri každodennom používaní. Okrem toho bola polica navrhnutá tak, aby všetky nevzhľadné montážne prvky boli dokonale skryté, pričom sa zdôrazňuje čistota a estetika tohto výrobku. Povrchová úprava police z brúseného zlata dokonale ladí s kovaním rovnakej farby a vytvára koherentný a štýlový celok. Vďaka tomu získa interiér vašej kúpeľne charakter a triedu. Technické údaje: Výrobca: Deante Séria: Silia Povrchová úprava: zlatá matná Materiál: mosadz, nehrdzavejúca oceľ Šírka [mm]: 436 Hĺbka [mm]: 124 Výška [mm]: 89 Moderný dizajn Vysoko kvalitný materiál Skrytá montáž Tvary pre ľahké čistenie Len tie najlepšie materiály, ktorých kvalita bola potvrdená laboratórnymi testami Záruka [roky]: 2
Rozmery
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 12 cm |
| Výška: | 9 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Žltá |
| Typ povrchu | Brúsený |
| Hĺbka [mm] | 124 |
| Vrátane montážnej sady | Áno |
| Materiál | Mosadz, Oceľ |
| Výrobca | Deante |
| Výška (mm) | 89 |
| Šírka (mm) | 436 |
| Séria | Deante Silia |
| Povrchová úprava | Matná |
| Montáž | Nástenná |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Vstavaná polička SAT Aurum kartáčovaná oceľ 63x33 cm SATAURN6030BS
Rovná
Skladom
Čierny kovový modulárny policový systém 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Prídavná polica, drevená podesta, nohy čierny kov KESPER - AREA
14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Mexen X-Wall-R výklenková polička s okrajom 60 x 30 cm, biela - 1920603010
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen X-Wall-R vstavaná polica s prírubou 45 x 30 cm, čierna - 1970453010
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Polička SAT chróm SATDPOL30CH
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Mexen X-Wall-NR vstavaná polica bez príruby 60 x 30 cm, čierna - 1971603010
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Dvojitá nástenná nerezová polica, 1500 x 300 mm
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo

