





Rozmery 170×35×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Séria kúpeľňového nábytku Aira umožňuje kombinovať horné a spodné skrinky do rôznych variant. Umožňuje vytvoriť zložité kombinácie do velkých kúpeľní, ako aj minimalistické riešenie v modernom dizajne. Otváranie dvierok je riešené systémom push-open, teda otváranie bez úchytiek. Na výber sú štyri farebné možnosti, biela lesk, dub Kronberg, dub Halifax a antracit. Skrinky sú dodávané v zmontovanom stave a všetky sú určené na zavesenie.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Uchytenie | Závesné |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Dub |
| Typ | Vysoké |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Typ skrinky | Bez umývadla |
| Rozmer š x h | 350 x 370 mm |
| Ean | 8592480102982 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 370 |
| Výška (mm) | 1700 |
| Výrobca | Mereo |
| Séria | Mereo Aira |

60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom