




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stena sa môže stať skutočným umeleckým dielom s našou stenovou skrinkou Ovida WS-2D. Tento produkt je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. S jej rozmery 120,2 cm na šírku, 40 cm na výšku a hĺbkou 30 cm, ponúka dostatok priestoru pre uloženie vašich kníh, dekorácií alebo iných predmetov. Skrinka má moderný vzhľad a je dostupná v jednom farebnom prevedení - dub craft tobaco / matera. Tmavé farby dodajú vášmu interiéru eleganciu a sofistikovanosť. Hoci sa dodáva v demonte, montáž vyžaduje určitú zručnosť. Avšak s trochou trpezlivosti a starostlivosti sa stane skvelým doplnkom do vášho domova. Údržba tejto skrinky je jednoduchá - stačí ju utierať navlhko. Jej povrch nie je lesklý, čo znamená, že neodráža svetlo a nezanecháva odtlačky prstov. Skrinka Ovida WS-2D je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú funkčný a zároveň esteticky príťažlivý nábytok. Je dôležité poznamenať, že tento produkt neobsahuje funkciu pomalého zatvárania a nie je dizajnovým nábytkom. Napriek tomu je to skvelý sektorový prvok, ktorý môže byť súčasťou väčšej nábytkovej súpravy. Skrinka na stenu Ovida WS-2D je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a štýlový nábytok do svojho interiéru.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Moderný |
| Typ dvierok | Plné, Otvorené / bez dvierok |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.049 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 20.8 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ovida WS-2D |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Craft tobaco / matera |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
nižšia kategória, ale svoj účel plní
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

87×120×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×80×42 cm, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
40×164×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×80×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
42×125×40 cm, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
57×202×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
160×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
93×120×42 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
42×164×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
80×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
80×87×40 cm, s posuvným otváraním, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
80×164×57 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
202×40×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×202×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×87×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
160×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×120×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
57×164×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
126×320×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×120×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
40×125×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
110×40×30 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Drevená, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
60×120×40 cm, drevená, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, matná, s klasickým otváraním
Skladom
87×160×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
42×125×40 cm, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom