



Rozmery 140×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 34 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné jednofarebné obliečky 140x200 pre minimalistické spálne Bavlnené obliečky a azúrová farba sú ako stvorené pre vyznávačov decentného dizajnu. Tieto jednofarebné obliečky sú vyrobené z bavlny renforcé a už na prvý dotyk vás prekvapia svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydrží častejšie pranie pri vysokých teplotách, bez toho, aby stratilo sýtu farbu či tvar. Využite výhodný set 2+2 na dve klasické postele a cez deň nezabudnite na ochranu lôžkovín pred prachom. K tomu sú ideálne prikrývky na posteľ.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko, Dvojposteľ |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Jednofarebné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | MICHAELA |
| Výrobca | XPOSE® |

Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikrovlákna, perkálová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom