










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantné LED závesné svietidlo. Po ztlmení svetla zabezpečí jemné nočné prisvietenie v jedálni a navodí príjemnú večernú atmosféru - zároveň je šetrné k vašim očiam. Kruh svieti nadol, luster vás teda nebude oslňovať ako pri variantoch svietiacich dovnútra alebo do strán. Tento moderný dizajnový luster je súčasťou rodiny pre inteligentnú domácnosť. Lze veľmi dobre ovládať nielen z domova, ale aj ak ste mimo domova. Priložený diaľkový ovládač Zigbee 3,0 alebo aplikácia Immax NEO vo vašom mobilnom telefóne alebo tablete vám spoľahlivo pomôže kedykoľvek meniť odtiene bielej farby, intenzitu osvetlenia v miestnosti alebo svetlo úplne vypnúť - buďte pánom svetla vo vašom dome. Systém Immax Neo je plne kompatibilný so systémom Philips HUE, oba pracujú na platforme ZigBee 3.0. Kompatibilný tiež s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, Somfy, aplikácia iOS, Android. Pre fungovanie je nutné prepojiť s chytrou bránou Immax NEO MULTI BRIDGE PRO Smart. Ovládanie svetiel v celej domácnosti nikdy nebolo tak jednoduché - uistite sa, že pri vašom odchode nesvieti žiadne svetlo zbytočne. Immax NEO funguje na globálnej platforme Tuya, ktorá dokáže integrovať všetky zariadenia do jedného ovládateľného celku. Okrem osvetlenia a mnohých prvkov chytrej domácnosti je schopná zvládnuť aj zabezpečovacie prvky ako je alarm, kamery a rôzne bezpečnostné čidla. Aplikácia podporuje jazyk, ktorý bežne používate vo vašom telefóne. Konečná úprava výšky závesného lustra: 1. Najprv závesný luster nainštalujte na strop podľa pokynov v priloženom manuáli. 2. Pre konečné nastavenie výšky svietidla stačí upraviť dĺžku závesných lank. Skraťovanie dĺžky lanka: 1. Uvoľnite poistku umiestnenú na hornom okraji lanka (pri základni svietidla), zamáčknutím dovnútra do tela základne a potom. 2. Potom lanka pomaly posúvajte nahor smerom do základne svietidla. Lanko zostane zafixované vo vami zvolenej pozícii. 3. Takto postupne upravte všetky lanka. Predĺženie dĺžky lanka: ak ste zasunuli lanko príliš, musíte ho najprv uvoľniť deaktiváciou poistky (opäť zamáčknutím jistícího krúžku dovnútra základne svietidla). Tým umožníte povolenie lanka a následne úpravu do vami zvolenej pozície. Takto postupne upravte všetky lanka. Nikdy netiahnite lanka násilím, bez deaktivácie poistky! Pri takej manipulácii dochádza k mechanickému poškodeniu, na ktoré sa nevzťahuje reklamácia. Ďakujeme za pochopenie.
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba | Biela |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Kuchyňa |
| Funkcie | ZigBee/Wi-Fi/Diaľkové ovládanie |
| Celkový svetelný tok | 6975 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Štýl | Ostatné |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Index podania farieb (cri) | 86 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 93 W |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 93 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 93 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 485 W |
| Series | FINO Immax NEO |
| Výrobca | Immax Neo |

Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, papierový
Skladom
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo