Odporúčame
História cien
- 13. 5. 2026 - 36,9 €
- 3. 1. 2025 - 36,9 €
- 4. 9. 2024 - 36,41 €
- 15. 1. 2024 - 60,1 €
Popis produktu
Moderné LED svietidlo. Vhodné do vnútorných priestorov (IP20). Diaľkové ovládanie súčasťou balenia. Možnosť ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Pomocou ovládača môžete nastaviť jas svietidla. Možnosť meniť aj teplotu farby: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Vstavaný úsporný LED zdroj. Záručná doba: 3 roky.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 190 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2700 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Štýl | Ostatné |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | OPAL Nedes |
| Výrobca | NEDES |
Recenzie
Používateľské recenzie
Produkt prestal po týždni svietiť a nasledovala komplikovaná reklamácia,nakoľko už som staršia osoba a nemám skúsenosti s počítačom,musela som poprosiť známych a y mi s tým pomohli.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Plní co má
Pěkně vypadá
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo






































