





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné a zároveň praktické interiérové svetlo s pohybovým aj súmrakovým senzorom. Ideálne do menších miestností. LED osvetlenie je úsporné a má dlhú životnosť. Svieti teplým bielym svetlom. Uhol 120°. Vzdialenosť 0 - 5 metrov. Doba svietenia cca 30 s.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele |
| Farba | Biela |
| Miesto | Chodba/Obývačka/Spálňa |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 16 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 16 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 130 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1900 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 16 W |
| Series | MYLIVING MAUVE Philips |
| Výrobca | Philips |

Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmoLED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo