









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stmievačná moderná luster. Vhodný na osvetlenie obývacej izby aj spálne. Možno jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládania (súčasť balenia). Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania, zmeny teploty svetla, farebného toku, nočného svetla a časovača. RGB podsvietenie a biele svetlo hlavného svetelného zdroja (W). Teplota svetla: 2700 - 6500 K. Súčasťou svietidla je zabudovaný úsporný LED zdroj.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Stmievač | Ano |
| Tvar | Hranaté |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Funkcie | RGB/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Typ | Luster prisadený |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Series | FRAME Briloner |
| Výrobca | Brilo |

Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo