Brilagi - LED stropné svietidlo MANAROLA CUBIC LED/24W/230V 3000-6500K + diaľkový ovládač
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FarbaBiela
Dekor drevaBorovica
FunkcieStmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
TvarŠtvorcový
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja24 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja24 W
Ekvivalent klasickej žiarovky125 W
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Celkový svetelný tok1800 lm
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Záručná doba36 mesiacov
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla24 W
ŠtýlOstatné
SeriesMANAROLA CUBIC Brilagi, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Stropné svietidlo Skala, 1x čierne textilné tienidlo, (biele sklo), (fi 50 cm)
Sklenené, zapínané vypínačom, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
EGLO 83157 - svietidlo stropné PLANET1 1xE27/60W
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Skladom
Eglo 900598 - LED Stmievateľné stropné svietidlo LANCIANO LED/24W/230V + DO
-15 %
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 4xE27/24W/230V pr. 50 cm čierna
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo čierne s dymovým prechodovým sklom - Pillon
Obmedzená ponuka-31 %
Skladom
Philips - stmievateľné LED svietidlo Hue ENRAVE S LED/9,6 W/230 V pr. 261 mm biele + diaľkové ovládanie