Rabalux 75013-LED Stropné svietidlo so senzorom VENDEL LED/12W/230V 4000K 28x28cm
Odporúčané ponuky
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 70 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1000 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Series | VENDEL Rabalux |
| Výrobca | Rabalux |
Podobné produkty
Stropné LED svietidlo Optima, 1x LED 52w, 3000-6000k, w, s ovládačom
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
LED Technické žiarivkové svietidlo NEGRO LED/36W/230V IP65 4000K
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Garážové kanálové světlo 20W 1800lm 4000K IP65 Voděodolné Hermetické
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V