Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20
Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
Popis produktu
Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20 Výrobca: Mexen Séria: Pluton Kód produktu: W106-0800-500-00-20 Technické údaje: Výška: 800 mm Šírka: 500 mm Hĺbka: 40 mm Rozstupy medzi pripojeniami: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Hmotnosť: 7.61 kg Reakcia na oheň: A1 Prevádzková teplota: max 95 °C Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 405 W Pripojenia: - 2xG 1/2" stredové - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť montáže vykurovacej tyče Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Rozmery
Šírka:50 cm
Parametre
FarbaBiela
TypRebríkový
Vykurovací výkon405 W