Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20
5,0(1 hodnotenie)
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700 x 400 mm, 238 W, biela, W110-0700-400-00-20 Technické údaje: Výška: 700 mm Šírka: 400 mm Hĺbka: 30 mm Rozstup pripojenia: 350 mm (na stranách) alebo 50 mm (stredové) / možnosť voľby Vzdialenosť do steny: 90 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Hmotnosť: 3,13 kg Reakcia na oheň: A1 Pracovná teplota: max 95 °C Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 238 W Pripojenie: 2 x G ½″ stredové, 4 x G ½″ hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť inštalácie elektrickej vykurovacej tyče Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Rozmery
Šírka:40 cm
Parametre
VykurovanieElektrické, Kombinované
FarbaBiela
TypRebríkový, Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Vykurovací výkon238 W