




Rozmery 154×90×200 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 414 € do 449 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ RICO Matrace k sade zadarmo ! vďaka tomu môže vaše dieťa používať nádherný komplet hneď po poskladaní. Komplet RICO je testovaný, vďaka čomu sme si 100% istí jeho kvalitnou. ŠPECIFIKÁCIA Rám: Borovicové drevo Hrany: Zaoblené na R2 Šroby: Oceľ Zásuvka: Laminovaná drevotrieska Spodok zásuvky: HDF doska Úchytky na zásuvkách: PVC Natretý lak: Vodný lak bezpečný a odolný povlak Kolieska: Oceľ, a PVC Matrace: Polyuretánová pena, hypoalergénna textília z polyesteru, klimatické vlákno, ktoré je možné prať Maximálna hmotnosť dieťaťa: 100 kg SADA OBSAHUJE Posteľ: Poschodová RICO Matrace: 200x90x7 Rebrík: Áno Výsuvná zásuvka: Na kolieskach ROZMERY Šírka: 206 cm Dĺžka: 97 cm Výška: 154 cm
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 154 cm |
| Materiál | Z lamina |
|---|---|
| Povrchová úprava | Lesk |
| Set | Vrátane matraca |
| Požadované vlastnosti | Dvojposchodové postele |
| Štýl | Klasický |
| Výrobca | Interbeds |
| Rozmer | 200x90cm |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Tvar | Poschodové |
| Dekór dreva | Borovica |
| Postele | Dvojposchodové |
| Dostupnosť | Skladom |

Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Skladom
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Skladom
Vrátane matraca, drevená, bez matraca
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Skladom
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, pre dievča, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, s prístelkou, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
200×90×200 cm, vrátane matraca, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Vrátane matraca, so zábranou, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, vrátane matraca, so zábranou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Skladom
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
S prístelkou, vrátane matraca, so zábranou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Skladom
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
S úložným priestorom, s prístelkou, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Vrátane matraca, z lamina, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Vrátane matraca, pre dievča, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom