Moderný biely 1-fázový koľajnicový systém s 5 reflektormi - Iconic Jeana
V modernom štýle, povrchová
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 8.39 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Sivá |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Miesto | Obývačka |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | LED technológia |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 65 W |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 960 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | BERNEDO Eglo |
| Výrobca | Eglo |
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Bronzová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, platová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle
Skladom
Povrchová, sklenená
Skladom
Povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo