




Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 39.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Max. príkon zdroja | 3,3 W |
|---|---|
| Príkon zdroja | 3,3 W |
| Napätie | 230 V |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa |
| Tvar | Guľatý |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Funkcie | LED technológia |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 3,3 W |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 340 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Series | POLASSO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo