Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Eglo 93783 - LED stropné svietidlo RONCATO 4xGU10/3W/230V
História cien
- 11. 5. 2026 - 32,9 €
- 15. 1. 2024 - 32,9 €
Popis produktu
Luxusné LED stropné alebo nástenné svietidlo zdobené trblietavými kryštálmi. Farba svetla: teplá biela. Index podania farieb CRI > 80. LED zdroj je súčasťou balenia.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Napätie | 230 V |
| Tvar | Štvorcový |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Miesto | Spálňa |
| Celkový svetelný tok | 800 lm |
| Pätica | GU10 |
| Funkcie | LED technológia |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Počet žiaroviek | 4 |
| Series | RONCATO Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Odporúčame

Moderné hnedé a biele stropné svietidlo 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Sklenené, plastové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 6-svetiel - Ryan
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Retro stropné svietidlo čierne so zeleným sklom - Bizle
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco mosadz - Karel
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom 3-svetlo - Vidro
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 35 cm IP44 - Walden
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne 30 cm - Johanna
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Stropné svietidlo čierne 78 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowin
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Stropný reflektor čierny s dymovým sklom okrúhly 3-svetlo nastaviteľný - Laura
Skladom
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač 5-svetlo - Lejo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmoModerné čierne stropné svietidlo pre 1-fázový koľajnicový systém 15W 1180 lm 2700-3800K - Iconic Tsiri
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Priemyselné bodové svetlo hrdzavohnedé s dreveným sklonom 2-svetlo - Gina
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 9 svetiel - Atény
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2700-4000K s prepínačom Dip - Keane
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Priemyselné stropné svietidlo čierne IP44 2-žiarovkové - Charlois
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Japandi stropné svietidlo krémové s ľanovým tienidlom - Aisha
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Japandi stropné svietidlo hnedé s látkovým tienidlom - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco zlaté so sklom - Ayesha
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo béžové - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo bronzové 45 cm - Pua
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle art deco čierne s dymovým sklom - Karel
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne stropné svietidlo prírodné - Rob
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne štvorcové vrátane LED IP44 - Lys
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Retro stropné svietidlo biele - Lina
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo biele 40 cm vr. LED RGBW IP54 - Siem
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo





























































