



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Luxusné LED stropné svietidlo zdobené trblietavými kryštálmi. Farba svetla: teplá biela. LED vymeniteľný zdroj je súčasťou balenia.
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Krištáľ |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Celkový svetelný tok | 480 lm |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Funkcie | LED technológia |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Miesto | Kuchyňa |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Typ | Luster na lanku |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | MONTEFIO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Skladom
Drevený, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, japandi, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo