







Rozmery 160×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 79,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Jawa obsahuje koberce a behúne, ktoré sú určené do štýlovo zariadených interiérov. Vysoká kvalita a jedinečný dizajn uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. ▪ Výška vlasu: Cca 10 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 2,20 kg/m2 ▪ Materiál: Polypropylén
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Typ | Behúň |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | JAWA |
| Rozmer | 160x220 cm |
| Dĺžka | 220 cm |

160×240 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×230 cm, tkaný, kusový
Skladom
160×230 cm, tkaný, kusový
Skladom
160×230 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×200 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, kusový, v modernom štýle

⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
200×300 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×290 cm, tkaný, perzský

160×230 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kusový, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový

Perzský, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
200×290 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch

⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, tkaný, kusový
Skladom
133×190 cm, tkaný, kusový
Skladom
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
66×300 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 160 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní