


Rozmery 42×73×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduchý dizajn a univerzálne biele prevedenie, v kombinácii s detkým obrázkom medvedíka na obláčiku, truhlice na hračky DRAVA, poskytne praktický úložný priestor pre odloženie všetkých hračiek, hier, či doplnkov Vašich detí. Vyrobená je z kvalitnej laminovanej DTD, ktorá je nenáročná na údržbu, ľahko sa čistí. Konštrukcia je pevná a stabilná, môže poslúžiť ako miesto na sedenie. Truhlica sa otvára vyklopením horných dvierok, v prevedení biela, dohora. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 73x40x42 cm a je dodávaná v demonte. Jednoduchý dizajn a klasické prevedenie truhlice skvele dotvoria krásny dizajn kráľovstva Vašich ratolestí. Naučte deti k poriadku a inšpirujte ich k ukladaniu si hračiek na svoje miesto, vďaka čomu bude ich izbička stále pekne uprataná a usporiadaná.
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| S vekom | Ano |
| Farba | Biela |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.0691 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 16 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Drava |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / kombinácia farieb |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Úložný priestor | Áno |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |

52×28×58 cm, drevený, pre dievča
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
85×80×30 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
85×80×30 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
70×40×40 cm, pre chlapca, z lamina
Skladom
50×35 cm, textilný, pre dievča
Na odoslanie o 3 dni
Na kolieskach, drevený
SkladomDoprava zadarmo
28×28×28 cm, textilný, priemer
Skladom
29×29×29 cm, textilný, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Na kolieskach, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Na kolieskach, drevený
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na kolieskach, plastový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
29×29×29 cm, textilný, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
29×29×29 cm, textilný, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
24×40 cm, textilný, výška
Skladom
Na kolieskach, plastový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
15-18×18-26×28-36 cm, drevený, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
29×29×29 cm, textilný, pre dievča
Na odoslanie o 3 dni
29×29×29 cm, textilný, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Na kolieskach, drevený, šírka
SkladomDoprava zadarmo
29×29 cm, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
45×28×58 cm, drevený, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×28×58 cm, drevený, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na kolieskach, plastový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
29×29×29 cm, textilný, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
4×9×6 cm, drevený, s vekom
Skladom
25×34×40 cm, plastový, s vekom
Skladom
50 cm, ⌀ 40 cm, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50 cm, ⌀ 40 cm, textilný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
122×88×37 cm, na kolieskach, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Na kolieskach, plastový, drevený
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom