Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 49 €
- 15. 1. 2024 - 49 €
Popis produktu
Plastový kvetináč DFC800M 77 cm môžete využívať počas celého roka. Vďaka jeho krásnej prúžkovanej štruktúre sa bude nádherne vynímať ako v interiéri, tak aj exteriéri. Farebné prevedenie antracit dokonale vyzdvihuje jeho eleganciu a štýl a správnou kombináciou s inými kvetináčmi a zvolením originálnych kvetov dokážete vytvoriť nádherné aranžmány kvetín, rastlín či byliniek v obývačke, na terase, balkóne či záhrade. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je odolný voči mrazu či iným poveternostným vplyvom, je nenáročný na údržbu a jednoducho sa čistí. Rozmery tohto jedinečného kvetináča sú (ŠxHxV): 77x23,5x41 cm a jeho súčasťou je tiež plastová vkladka, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy.
Rozmery
| Šírka: | 77 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 23 cm |
| Výška: | 41 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Druh rastliny | Na bylinky |
| Tvar | Hranaté |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0742 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 4.01 kg |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DFC800M |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Kvalita
jednoduchá údržba
Vzhľad
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB35S3 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom












