












Rozmery 34×35×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sanitárna keramika PURA ponúka štíhla plochá umývadlá s dostatkom praktických odkladacích plôch i umývadla na umiestnenie na dosku novinkou je WC misa vybavená splachovacím systémom SWIRLFLUSH®, systémom SAVE WATER, ktorý umožňuje splachovať iba 4,5 litrami vody a WC sedátko so systémom SOFT CLOSE a QUICK RELEASE celá séria je vybavená glazúrou EXTRAGLAZE glazúra EXTRAGLAZE Keramická glazúra extraglaze® sa aplikuje na produkty počas výrobného cyklu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk a ochranu proti vápenným usadeninám. Keramika je tak žiarivo biela a ľahko čistiteľná.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Série | PURA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x34x46 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Výbava | Swirlflush |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výška (mm) | 340 |
| Séria | GSI PURA |
| Výrobca | GSI |

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom