









Rozmery 50×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňový koberček Bathmat je vyrobený zo 100% polyesteru, má protišmykovú spodnú časť a penový stred zaisťuje mäkkosť a pohodlie pri používaní. Koberec bude dokonale ladiť so súčasnými trendmi v dekorácii interiéru. Výška: 10 mm Materiál: 100% polyester
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Béžová |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Bathmat |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 50x80 cm |
| Dĺžka | 80 cm |

50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
48×74 cm, kúpeľňová, bavlnená
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
40×60 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Skladom
Kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Skladom
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
SkladomDoprava zadarmo
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
40×60 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, froté, kusová
Skladom
40×60 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní