






Rozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Výrobca: Mexen Séria: Kioto Technické údaje: Šírka: 100 cm Výška: 200 cm Typ: sprchová zástena typu Walk-in Montáž: Univerzálna (ľavá alebo pravá) Farba skla: Číre / Priehľadná Farba profilu: Biela Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 8mm Profil: hliník Materiál stabilizačnej vzpery: Nerezová oceľ Dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Možnosť skrátenia stabilizačnej vzpery rezaním Povlak pre jednoduché čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie drobných nerovností steny v profile: áno Môže byť namontovaný na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| S poličkou | Nie |
| Ean | 5905315200518 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Kioto |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Na stenu |
| Farba profilu | Biela matná |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |






Výška, hĺbka, priemer
Skladom